28.05.2015

В Антимонопольному комітеті України відбулась зустріч представників Місії Міжнародного валютного фонду (надалі – Місія, Місія МВФ) з Головою Комітету Юрієм Терентьєвим.

У зустрічі взяли участь заступник керівника Місії Аніта Туладхар та економіст Місії Рікардо Ляудес, а також працівники Комітету.

Представники Місії МВФ зазначили, що підписання Угоди про Асоціацію вимагає виконання міжнародних зобов’язань України та диктує необхідність удосконалення діяльності Антимонопольного комітету України. Так, на сьогодні для України важливим завданням є дерегуляція та сприяння розвитку конкуренції на ринках.

У свою чергу Юрій Терентьєв представив своє бачення реформ та роль Комітету в цьому процесі. Зокрема, Голова Комітету наголосив на тому, що для Антимонопольного комітету необхідним є створення ефективної системи моніторингу та контролю за державною допомогою суб’єктам господарювання, а також підвищення транспарентності його діяльності.

Голова Комітету також окреслив основні напрямки роботи, сфери впливу та контрольні функції Антимонопольного комітету України.

Під час зустрічі також було здійснено огляд діяльності Антимонопольного комітету України, зокрема, його вплив на стан і розвиток конкурентного середовища та бізнес клімат в Україні.