28.05.2015

25 травня в Міністерстві інфраструктури відбувся розгляд заяв претендентів на заміщення вакантних посад керівників 10 держпідприємств. На розгляд комісії було подано 86 заяв від 72 претендентів, 48 заяв від 44 кандидата було допущено до наступного етапу.

«Перший етап відбору кандидатів пройшов успішно. Прозорість процесу забезпечили представники засобів масової інформації, які були присутні на засіданні комісії. За 8 годин роботи нам вдалося розглянути усі заявки на участь у конкурсі. На жаль,через формальні вимоги до наступного туру не пройшли деякі дуже професійні та мотивовані фахівці. Але ми занесли їх у кадровий резерв і плануємо залучити в майбутньому. Очікуємо, що Мінекономрозвитку уже найближчим часом внесе зміни до Постанови 777 і процес відбору найкращих буде вдосконалений», - прокоментував результати роботи комісії перший заступник Міністра інфраструктури та голова комісії Володимир Шульмейстер.

Учасники, які пройшли у наступний тур відбору, до 19 червня повинні підготувати та направити до комісії конкурсні пропозиції стратегічного плану розвитку підприємства, у якому хотіли б працювати. Презентація цих проектів відбудеться 23-24 червня на закритому засіданні комісії. Переможці конкурсу будуть визначатися голосуванням комісії. Варто зазначити, що, якщо в ході відбору виявиться що достойних кандидатів немає, Міністерство оголосить повторний відбір.

ДП «Іллічівський морський торговельний порт»

Подали заяви та документи до них – 18 претендентів. З них допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства – 14 претендентів, а саме: Пархоменко В.М., Крижановський С.В., Терентьєв К.Е., Кузьменко А.М., Андрусенко А.Г., Крук Ю.Ю., Нефедов О.В., Наконечний Ю.В., Верещака М.А., Вальков О.О., Гудко Д.В., Шостак С.В., Прокоф’єв В.В., Лавріненко К.К.

ДП «Бердянський морський торговельний порт»

Подали заяви та документи до них – 4 претендента. З них допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства одна особа, а саме:Ільїн М.І.

Державне підприємство водних шляхів «Укрводшлях»

Подали заяви та документи до них – 20 претендентів. З них допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства – 6 претендентів, а саме:Паладій С.В., Михайлов-Горячев С.Л., Клімов С.Т., Яворський І.Г., Діюн В.П., Щипцов О.О.

Українськийдержавнийпроектно-технологічнийнауково-досліднийінститутцивільноїавіації «Украеропроект»

Подав заяву та документи до неї один претендент – Новіков К.С., якого допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства

Державний навчально-виробничий заклад авіаційного профілю «Запорізький центр льотної підготовки ім. Маршала авіації О.І. Покришкіна»

Подали заяви та документи до них – 2 претендента. З них допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства одна особа, а саме Букрєєв А.О.

Державна авіаційна компанія «Херсон-Авіа»

Подали заяви та документи до них – 5 претендентів. З них допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства – 4 претендента, а саме:Бевза І.В., Мінько Є.А., Устьянцев О.М., Новіков К.С.

ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод»

Подали заяви та документи до них – 12 претендентів. З них допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства – 8 претендентів, а саме:Грінченко В.В., Осуховський А.С., Винник О.М., Чепурний О.Л., Бондаренко В.П., Зеленський О.В., Павленко А.І., Деремедведь О.М.

ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод»

Подали заяви та документи до них – 13 претендентів. З них допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства – 7 претендентів, а саме: Бойчук В.М., Грінченко В.В., Винник О.М., Омельченко Ю.М., Соцький А.О., Пулін О.М., Свергун О.Г.

ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону»

Подали заяви та документи до них – 5 претендентів. З них допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства – 2 претендента, а саме:Гур’янов В.В., Поруб М.Г.

ПрАТ  «Київський електротехнічний завод «Транссигнал»

Подали заяви та документи до них – 6 претендентів. З них допущено до участі у конкурсі на посаду керівника підприємства – 4 претендента, а саме:Деркач В.М., Грінченко В.В., Глазков С.І., Падалка С.М.