29.05.2015

27-29 травня перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер перебуває з робочим візитом у Німеччині на Міжнародному транспортному форумі. Щорічно в Лейпцигу збираються ключові представники урядових і політичних організацій, комерційних і промислових підприємств, дослідних установ та громадянського суспільства для обговорення важливих питань у сфері транспорту, логістики та мобільності.

В рамках відкритої міністерської сесії Володимир Шульмейстер розповів колегам про стан інфраструктурної галузі в Україні та про плани українського відомства щодо реорганізації та розвитку транспортної системи країни. «Наразі ми очікуємо підписання Угоди про Спільний авіаційний простір, проводимо корпоратизацію Укрзалізниці, активно вносимо зміни до законодавства, щоб якнайшвидше відновити річкові вантажоперевезення. Сьогодні Україні дуже потрібні інвестиції, тому наша основна мета – максимальна прозорість усіх процесів та покращення інвестиційного клімату в державі», - зазначив Володимир.

Також Володимир Шульмейстер звернув увагу аудиторії на запуск першого в Україні концесійного проекту з будівництва дороги Львів-Краковець та запросив інвесторів взяти участь у тендері на його реалізацію.