29.05.2015

Запорізькі землевпорядники видали 21 наказ про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам родин Героїв Небесної Сотні. Земельні ділянки, розташовані на території Тернуватської селищної ради Новомиколаївського району, призначені для ведення особистого селянського господарства. Загальна площа наділів – 40,4 гектара.

Загалом від початку реалізації ініціативи щодо надання земельних ділянок членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні, до землевпорядної служби Запорізької області із заявами про отримання у власність земельних наділів звернулося 25 громадян. Згодом 4 заявники змінили свої наміри щодо отримання земельних ділянок на території Запорізької області, на сьогодні вирішується питання про відведення їм земельних наділів на Київщині.

При вирішенні питання щодо конкретного місцерозташування земельних ділянок були максимально враховані побажання самих громадян.

На сьогодні стовідсотково задоволено потреби у земельних ділянках всіх без винятку членів родин загиблих Героїв Небесної Сотні, які виявили бажання отримати у власність землю на території Запорізької області.

“Забезпечення земельними ділянками родичів загиблих під час Революції Гідності – це найменше, чим ми можемо допомогти родинам наших героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє”, – зазначає керівник землевпорядної служби Запорізької області Олександр Євграфов.