29.05.2015

“На сьогодні армія повністю забезпечена білизною, постіллю, карематами, подушками, ковдрами і бронежилетами. При цьому бронежилетом та каскою забезпечується кожен боєць, який відправляється у зону бойових дій в район проведення АТО”, – повідомила на брифінгу директор департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Неллі Стельмах.

Вона зазначила, що форма і взуття військовослужбовця – це засоби особистого використання, її не потрібно повертати після закінчення служби, на відміну від інвентарних засобів, таких як аптечка, бронежилет, каска.

«Цьго року ми замовляємо понад 400 тисяч комплектів літнього польового одягу для військовослужбовців. На сьогодні контракти підписані на 97 тисяч, поставлено 85 тисяч, – повідомила Неллі Стельмах. – 20 тисяч буде поставлено протягом найближчих 20 днів. Далі вступають у дію нові контракти, це 160 тисяч, які будуть поставлятися протягом півтора-двох місяців».

Неллі Стельмах зазначила, що паралельно з цим проводяться нові закупівлі. Зокрема, планується закупівля ще близько 200 тисяч комплектів.

Також необхідно близько 200 тис. комплектів зимової форми, при цьому на даний момент поставлено 67 тис. утеплених штанів і 77 тис. курток.

Крім того, до вересня поточного року планується отримати 230 тис. комплектів берців для військовослужбовців.