30.05.2015

2 червня 2015 року Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції проводить першу Міжнародну конференцію з питань комплексної допомоги учасникам бойових дій в Україні у поверненні до мирного життя.

Співорганізатори заходу:

Благодійний фонд ветеранів війни та учасників антитерористичної операції;

Фонд Девида Лінча (США).

За підтримки Офісу зв’язку НАТО в Україні.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Створити платформу для впровадження проектів з допомоги учасникам бойових дій, насамперед, демобілізованим учасникам антитерористичної операції за участю закордонних партнерів

ЗАВДАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Визначити механізми подолання ключових проблем демобілізованих учасників АТО щодо протезування, психологічної реабілітації та соціальної адаптації.

Об’єднати та систематизувати роботу державних і громадських організацій України для здійснення комплексної допомоги постраждалим в збройних конфліктах комбатантам за участі міжнародних організацій та їх досвіду.

До участі у конференції запрошені представники міжнародних організацій, іноземних дипломатичних установ, державних органів влади, провідних громадських і волонтерських організацій та бізнесу.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Центральний Будинок Офіцерів Збройних Сил України, вул. Михайла Грушевського 30/1, м. Київ, Україна

У програмі конференції – прес-брифінг для ЗМІ

Акредитація для журналістів проводиться тільки за вказаною нижче електронною адресою до 18 год. 30.05.2015 (прохання вказувати повну назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів, контактні дані (тел., ел. пошта), наявність телекамери, на заході мати відповідне посвідчення і бейдж).

Контакти для акредитації:

press_dsvv@ukr.net

тел.: (044) 281-08-38

Реєстрація: 9.00-09.50 2 червня 2015 року.