30.05.2015

Україна та Туркменістан розглянуть питання забезпечення регулярного авіасполучення між Києвом та Ашгабатом та отримання свідоцтва про реєстрацію представництва української авіакомпанії в Туркменістані.

Відповідна домовленість зафіксована у підсумковому протоколі за результатами 4-го засідання спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з економічного і культурно-гуманітарного співробітництва. Протокол підписали співголови комісії - Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та заступник Голови Кабінету Міністрів Туркменістану Баймират Ходжамухаммедов.

У документі також підтверджується готовність сторін розвивати співпрацю в космічній сфері та розглянути можливі перспективні напрями.

У ході візиту також відбулася зустріч Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова та віце-прем’єр міністра України Геннадія Зубка. На зустрічі було обговорено широкий спектр питань міждержавного співробітництва, а також можливості нарощування взаємодії в торговельно-економічній, паливно-енергетичній та гуманітарній сферах.

Згідно з документом, проведення 5-го засідання міжурядової комісії заплановано в 2016 році в Україні.