30.05.2015

28–29 травня триває робочапоїздка Голови Державної служби зайнятості Ярослава Кашуби до Полтавської області.

28 травня Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба разом з головою Полтавської обласної державної адміністрації Валерієм Головком відкрили Інформаційно-консультаційний центр державної служби зайнятості Полтавського обласного центру зайнятості.

Під час відкриття центру Ярослав Кашуба зазначив, що сьогодні державна служба зайнятості стоїть на шляху значних перетворень, змінюється не лише її структурна складова, а й підходи до обслуговування шукачів роботи, безробітних і роботодавців, до надання консультаційних та профінформаційних послуг, співпраці із соціальними партнерами.

«Впевнений, що новостворений Інформаційно-консультаційний центр, використовуючи сучасні методи комунікації, сприятиме налагодженню такої співпраці, а конкретні заходи, які тут проводитимуться, дозволять спільними зусиллями ефективно вирішувати питання працевлаштування осіб, що шукають роботу, та безробітних, особливо з числа вимушених переселенців та демобілізованих учасників АТО, яких у Полтавській області чимала кількість. Переконаний, що відкритий сьогодні у Полтаві Інформаційно-консультаційний центр буде зразком для інших областей»,– наголосив Ярослав Кашуба.