02.06.2015

1 червня 2015 року, у Міжнародний день захисту дітей, Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко відвідала щорічний обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе», який проходить в дитячому оздоровчому таборі «Чайка»,  в с. Чайки Богуславського району Київської області.

Уже не перший рік даний захід проходить з метою створення сприятливих умов для повноцінної життєдіяльності дітей з особливими потребами, комплексного задоволення їх потреб у вихованні, навчанні, у спілкуванні з ровесниками, творчого зростання.

Під час фестивалю Міністр презентувала усім учасникам власну дитячу книжку «Маленький Мук», яку написала у 2012 році за мотивами казки В.Гауфа.

Разом з дітками Ганна Онищенко провела літературний захід,під час якого усі бажаючі змогли зачитати як власні твори,так і продекламувати вірші відомих українських поетів. Міністр, в свою чергу, розповіла уривок з власного оповідання.

«У кожному з нас живе маленький талановитий творець. Хтось вишиває і малює, пише вірші або співає пісні. Я дуже пишаюсь тими людьми, які вміють знайти ці таланти в собі. Адже саме від вас залежить чи бути вам величною особистістю»,- зазначила Міністр.