03.06.2015

Сьогодні у НМУ ім. О.О. Богомольця відбулося засідання Колегії МОЗ України за участю Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець, представників Адміністрації Президента України, народних депутатів України, керівників обласних управлінь та департаментів охорони здоров’я, деяких державних установ, закладів сфери управління МОЗ, представників пацієнтських та громадських організацій, ЗМІ.

Основне питання порядку денного засідання стосувалося законодавчих ініціатив МОЗ з реформування медичної галузі. Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі презентував для присутніх проект закону України «Про внесення змін до деяких актів щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я». Також за участі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка було обговорено питання сучасного стану функціонування національної системи охорони здоров’я.

Окрім того, учасники обговорили актуальні питання запровадження реімбурсації препаратів інсуліну, реформування системи охорони здоров’я в регіонах, підбили підсумки реалізації реформи в чотирьох «пілотних» областях, поділилися досвідом організації медичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій та забезпечення АТО.