03.06.2015

14-й міжнародний транспортний тиждень, що проходить в Одесі, розпочався роботою форуму «Реалізація глобальних логістичних стратегій у системі міжнародних перевезень». Експертний майданчик, присвячений пошуку нових логістичних рішень, об'єднав більше 200 учасників з делегацій низки країн.

Із привітальним словом до учасників заходу звернувся Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. У виступі Міністр наголосив, що основним завданням Форуму вбачає привернення уваги до України, як країни, що входить до транзитного мосту між Європейським Союзом та країнами Азії, Балтійським та Середземним морями. «Головне на сьогодні - максимальне наближення української транспортної системи до європейських стандартів якості, швидкості, безпеки перевезень, а також дотримання екологічних норм», - зазначив Андрій Пивоварський.

Після закінчення офіційної частини учасники Форуму продовжили роботу в панельних дискусіях, зосереджених навколо питань окремих галузей: водного, залізничного, автомобільного транспорту тощо.

За словами Міністра, Одеський транспортний форум є вагомою міжнародною платформою, а дискусії спеціалістів сприяють виробленню практичних кроків розвитку транспортної системи та оптимізації логістичних процесів.