03.06.2015

Міністерство молоді та спорту активно працює над формуванням та реалізацією концепції національно-патріотичного виховання. Про це на брифінгу в Будинку Уряду повідомив заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський.

За його словами, на сьогодні розробляється відповідна Стратегія національно-патріотичного виховання робочою групою при Адміністрації Президента, до складу якої входять представники Мінмолодьспорту. А для координування спільних дій та узгодження спільної позиції усіх органів виконавчої влади у питанні концепції національно-патріотичного виховання створено міжвідомчу комісію на рівні заступників Міністрів.

Крім того, Міністерством розроблена Концепція Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки, у якій пріоритетом є саме національно-патріотичне виховання.

«Нещодавно завершився конкурс проектів молодіжних та дитячих громадських організацій. Ми підтримали ряд всеукраїнських проектів. Зокрема, підтримали 20 проектів на 3,5 млн. грн. та 10  проектів на більш ніж 1 млн. грн. Виконавцями цих заходів будуть всеукраїнські молодіжні громадські організації, що дасть можливість залучити якомога більше молоді», - зазначив Сергій Митрофанський.

Як зазначив керівник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства Микола Ляхович, головною метою національно-патріотичного виховання є формування української ідентичності, але при цьому має бути забезпечений всебічний розвиток особистості.

Також він зазначив, що Міністерство рекомендує органам влади створити на своїх сайтах розділ «національно-патріотичне виховання», де викладатиметься інформація по усіх заходах з даного питання.