03.06.2015

Від початку року на Миколаївщині відбулося шість земельних аукціонів, на яких було продано 0,25 га земель державної та комунальної власності та права оренди на 332,33 га сільгоспземель.

«Від реалізації земельних ділянок та прав оренди на них у 2015 році до державного та місцевого бюджетів надійшло 1,73 млн. гривень», - повідомив  перший заступник начальника Головного управління землевпорядної служби  області Олексій Радик.

На земельних торгах було продано права оренди 11 ділянок державної власності та 11 – комунальної власності.

Фахівці органів земельних ресурсів забезпечили проведення конкурсів з відбору виконавців земельних торгів з продажу прав оренди 45 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які будуть виставлені на конкурси в майбутньому.

На сьогодні Головне управління уклало з переможцями конкурсів три  договори щодо підготовки до продажу на земельних торгах права оренди на 29 земельних ділянок.

Землевпорядники області вживають усіх необхідних організаційних заходів щодо підготовки до продажу та реалізації земельних ділянок на аукціонах.

Довідково

Земельні торги у формі аукціону проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Орендна плата за користування сільськогосподарськими землями державної власності щорічно надходить до бюджетів місцевих рад за місцем розташування ділянки.