04.06.2015

У рамках 14-го міжнародного транспортного тижня, що триває в Одесі, відбулася двостороння зустріч української делегації на чолі з Міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським та делегації Литовської Республіки очолюваної Міністром економіки Евальдасом Густасом.

Під час зустрічі сторони обговорили стан українсько-литовських торговельно-економічних відносин, зокрема питання співробітництва у сфері транспорту.

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський зауважив, що між країнами налагоджено ефективну роботу і не залишилося проблемних питань. Він зазначив, що зараз Уряд, як ніколи відкритий до діалогу і має на меті «спростити життя» бізнесу, в тому числі для посилення транзитних перевезень країною. Крім цього, Андрій Пивоварський закликав литовську сторону приділити окрему увагу організації перевезень за напрямком Балтійське море - Чорне море, а також запросив до співробітництва експертів Литовської Республіки, щоб Україна мала змогу уникнути помилок при проведенні приватизації.

Своєю чергою Евальдас Густас підтвердив зацікавленість литовської сторони в розширенні співробітництва з Україною у сфері транспорту та збільшення обсягів вантажних перевезень залізничним транспортом за умови формування конкурентоздатної тарифної політики та спрощення процедур перетину кордонів. Міністр запевнив, що Литовська Республіка готова надати Україні експертну підтримку з питань адаптації законодавства та успішної  реалізації приватизаційних процесів.