04.06.2015

Міністерство інфраструктури розробило законопроект «Про залізничний транспорт». Про це сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду повідомив Міністр інфраструктури  Андрій Пивоварський.

«Передбачається, що цей законопроект відкриє нову сторінку у розвитку залізниці», - зазначив він і додав, що над розробкою документа працювали як українські, так і європейські експерти. До того ж, законопроект враховує цілу низку директив ЄС, які є обов’язковими для впровадження, оскільки Україна обрала шлях євроінтеграції.

«Перше завдання - підвищення ефективності системи державного управління та регулювання і прискорення темпів євроінтеграції. Також доступність інфраструктури залізничного транспорту для користувачів різних форм власності. Формування нових ринкових відносин на залізничному транспорті. Та підвищення безпеки на залізниці», - підкреслив Міністр.

За його словами, передбачається, що буде змінена модель державного управління залізничним транспортом. Зокрема,Укрзалізниця перестане поєднувати ролі адміністрації і учасника ринку. Документом пропонується створення кількох нових державних органів та чіткий розподіл функцій між ними. Так, за Міністерством інфраструктури залишиться формування державної політики та розробка законів і підзаконних актів. З’явиться Державне агентство залізничного транспорту, яке буде реалізовувати державну політику в галузі, контролювати рівноправний доступ до інфраструктури та реєструвати і координувати діяльність перевізників. Державний нагляд за безпекою руху здійснюватиме Національний орган з безпеки на транспорті, а окрема комісія займатиметься незалежним розслідуванням аварій на залізниці.

Крім того, передбачено створення Національної комісії регулювання транспорту, до завдань якої входитиме державне регулювання цін на залізниці. Це означатиме, що розмір тарифів встановлюватиме незалежний орган.

Міністр повідомив, що серед нововведень  впровадження соціальних перевезень. «Даним законопроектом ми чітко визначаємо, що є комерційні пасажирські перевезення і соціальні пасажирські перевезення. І тариф формується на економічно обґрунтованій формулі і є чітке  визначення того, хто компенсує збитки залізниці. Чи то замовлення державне, чи то замовлення  місцевих органів влади», - наголосив Міністр.

Він додав, що пропонується в цілому змінити підхід до ціноутворення. Так, зокрема,тариф матиме конкретно визначені складові: інфраструктурну, вагонну та тягову. До інфраструктурної складової тарифу буде включено інвестиційну частину. Кошти, зібрані на інфраструктуру, витрачатимуться на її утримання, а інвестиційна частина тарифу направлятиметься на фінансування інвестиційних проектів з розбудови інфраструктури залізниці.

В цілому Міністр переконаний, що прийняття даного законопроекту значно  покращить роботу залізниці.

«А для пасажирів прийняття документа означає більш якісні, комфортні перевезення та більше популярних напрямків і, в першу чергу, соціальних напрямків.  І перші ознаки змін будуть відчутні  через рік-два», - наголосив Андрій Пивоварський.