04.06.2015

4 червня о 16:00 в Міністерстві закордонних справ України (Михайлівська площа, 1, МЗС, 3 під’їзд) відбудеться презентація медіа-проекту #UkraineEdu.

Телеканал Ukraine Today спільно з Міністерством закордонних справ створили медіа-проект #UkraineEdu, що демонструє можливості для навчання іноземних студентів в університетах України.

#UkraineEdu – це 12 відео-історій закордонних студентів в Україні. Команда Ukraine Today знімала їх в університетах та студентських містечках Харкова, Івано-Франківська, Києва, Львова, Вінниці та Одеси.

Подібний проект в Україні реалізується вперше. Відеоматеріали, створені в рамках  #UkraineEdu, будуть показані в ефірі Ukraine Today та розповсюджуватимуться дипломатичними місіями та самими університетами на міжнародних освітніх виставках і форумах.

Під час презентації буде можливість поспілкуватися з авторами проекту, представниками українських університетів та іноземними студентами – героями відео #UkraineEdu.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 13:00 4 червня за телефоном: (044) 238-18-37 або на електронну адресу dmytro.shevchenko@mfa.gov.ua

Увага! Прохання акредитованим представникам ЗМІ прибути до 15:40 та мати при собі паспорт громадянина України і журналістське посвідчення.