05.06.2015

4 червня Голова ДСНС України Микола Чечоткін зустрівся з представниками Офісу Управління Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних питань в Україні аби обговорити подальші напрямки співпраці та взаємодії з питань реагування на надзвичайні ситуації.

“Ми вдячні Офісу Управлінню ООН за постійну підтримку та допомогу як Службі порятунку, так і нашій країні. У 2014 році Мобільний рятувальний центр ДСНС успішно пройшов атестацію у міжнародній системі “ІНСАРАГ” і відтепер може долучатися до пошуково-рятувальних операцій за кордоном. На шляху до проходження атестації ми отримали вагому підтримку саме від Офісу Управління ООН в Україні. Тож ми щиро вдячні за допомогу та сподіваємося й надалі на плідну та ефективну взаємодію”, - зазначив під час зустрічі Голова ДСНС Микола Чечоткін.

У свою чергу, керівник Офісу Управління ООН з координації гуманітарних питань в Україні Барбара Манци зауважила, що Управління ООН готове до подальшої співпраці як у сфері реагування на надзвичайні ситуації, так і в інших сферах.

“Ми пропонуємо продовжити нашу співпрацю у сфері розмінування, питаннях внутрішньо переміщених осіб, а також здійснювати навчання та підвищення кваліфікації фахівців ДСНС. Оскільки Мобільний рятувальний центр у 2019 році проходитиме чергову переатестацію у системі “ІНСАРАГ”, ми готові допомогти також і в цьому питанні”, - сказала Барбара Манци.