05.06.2015

Упродовж травня 2015 року в Волинській області проведено 3 аукціони, на яких було продано права власності та оренди на 17 земельних ділянок несільськогосподарського призначення та сільгосппризначення державної власності.

Всього від початку року на Волині відбулося 25 земельних аукціонів, на яких було продано 11 земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 1,46 гектара. Також за січень-червень у області реалізовано права оренди на 17 наділів несільгосппризначення загальною площею понад 85 га та права оренди на 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 371,4 гектара.

Від продажу земельних ділянок до бюджетів надійшло 1,01 млн гривень. Річна орендна плата за надані в оренду землі становитиме 337,4 тис. гривень.

«Якщо порівнювати з 2014 роком, то надходження до бюджетів від аукціонів зросли чи не в 10 разів, такі суми є відчутним поповненням місцевої та державної казни. Тому волинські землевпорядники продовжують роботу з організації та проведення аукціонів, а також займаються пошуком нових інвестиційно-привабливих ділянок», – повідомив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Наразі для продажу права оренди на земельних торгах в області пропонується 37 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності та 7 ділянок несільськогосподарського призначення.