06.06.2015

4 червня між Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та Міжнародною громадською організацією «Міжнародна антитерористична єдність» зі статусом учасника діяльності Ради Європи підписано меморандум про співпрацю.

Від імені Служби меморандум підписав Голова Служби Артур Дерев’янко, від громадської організації «Міжнародна антитерористична єдність» – її Президент Олександр Дічек.

Сторони висловили впевненість, що спільна робота по виконанню  меморандуму буде спрямована на підвищення рівня соціальної та правової захищеності ветеранів війни та  учасників антитерористичної операції.

Головною метою меморандуму є удосконалення законодавства задля усунення прогалин та підвищення рівня соціальної та правової захищеності ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, а також залучення вищих навчальних закладів до підготовки за   новими спеціальностями.

Таким чином сторони меморандуму домовились докласти всіх можливих зусиль щодо підвищення рівня соціальної та правової захищеності учасників антитерористичної операції, пошуку шляхів комплексного вирішення проблем учасників антитерористичної операції.

Сторони також вважають, що цей документ сприятиме  поліпшенню співпраці державних органів влади з інститутами громадянського суспільства.

Підписавши меморандум, Артур Дерев’янко і Олександр Дічек тим самим закріпили свої наміри щодо удосконалення законодавства у сфері правового та соціального захисту учасників антитерористичної операції та вирішенні питань у сфері соціальної адаптації ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.