07.06.2015

5 червня в Міністерстві молоді та спорту вітали призерів і учасників чемпіонату світу серед юніорів та чемпіонату Європи серед жінок-молоді та юніорок 2015 року, які відбулись кількома тижнями раніше.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов подякував представникам Федерації боксу України за можливість зустрічі із юними спортсменами, які вдало представляють Україну на міжнародних змаганнях.

«Я щиро вітаю всіх із вдалою участю у чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи, на яких українські юніори та юніорки показали дуже хороший результат. Адже на чемпіонаті Європи серед юніорів збірна України посіла перше загальнокомандне місце, обігнавши такі сильні команди як Азербайджан та Туреччина», - зазначив Ігор Жданов, вітаючи учасників та призерів змагань.

Разом із віце-президентом Федерації боксу України Олександром Павелцем, Міністр вручив почесні грамоти Міністерства молоді та спорту призерам змагань та тренерам збірної.

Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів пройшов з 15 по 24 травня 2015 р. у Львові. Загалом у змаганнях взяло участь 285 боксерів з 27 країн Європи. Україна була представлена 13 спортсменами, які здобули чотири  золотих – Артем Дем`яненко, Андрій Матяш, Іван Папакін та Аркадій Карцан, та три срібні нагороди – Іван Козяр, Артем Лапін та Олександр Гриців.

Чемпіонат світу з боксу серед жінок-молоді та юніорок пройшов з 14 по 24 травня 2015 р., м. Тайбей (Тайвань). У змаганнях взяли участь 441 учасниці з 41 країни світу. Україна була представлена 13 спортсменками та 5 тренерами. Збірна виборола шість медалей, три срібних – Ангеліна Бондаренко, Юлія Стойко та Кароліна махно, і три «бронзи» - Катерина Рогова, Анастасія Шпанюк та Юлія Дідюк.