07.06.2015

Житомирські землевпорядники продовжують активну роботу щодо виділення земельних ділянок на території області учасникам антитерористичної операції.

З моменту запровадження ініціативи земельного відомства про першочергове забезпечення земельними наділами захисників Вітчизни та членів родин загиблих воїнів, до територіальних органів земельних ресурсів та органів місцевого самоврядування області надійшло 2925 заяв від учасників АТО та членів їх сімей щодо виділення ділянок у межах норм безоплатної приватизації.

Землевпорядники вже опрацювали майже половину клопотань.

Загальна площа земельних наділів, щодо яких прийнято рішення про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, становить 803,5 гектара. На сьогодні розроблено і затверджено документацію із землеустрою щодо 140 земельних ділянок площею 40,9 га, які вже передано у приватну власність.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.