08.06.2015

7 червня 2015 року, об 11.15 в районі н.п. Щастя терористи обстріляли спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Спостерігачі СММ та СЦКК потрапили під черговий обстріл 82 мм мінами позицій ЗС України неподалік від мосту через річку Сіверський Донець. Там вони проводили фотофіксацію та заміри воронок від попередніх обстрілів.

Обстріл вівся з напрямку н.п. Весела Гора, який знаходиться під контролем проросійських терористів. Міни почали розриватися в 200 метрах від спостерігачів. Після початку обстрілу спостережні групи вимушені були від’їхати на безпечну відстань. Жертв немає, автомобілі не пошкоджені.

Слід додати, що терористи обстрілюють позиції ЗСУ в тому районі щоденно, а особливо інтенсивні обстріли мінами 120 мм та 82 мм калібру були 5 та 6 червня.

Таким чином, СЦКК заявляє, що порушення терористами Мінських домовленостей не лише не припиняються, а має зухвалий і демонстративний характер.