08.06.2015

«Ви повинні спілкуватись з вашими громадами, роз'яснювати і надавати консультації і тільки тоді впроваджувані реформи будуть ефективними і результативними». До цього Міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко закликала голів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, обласних, міських та районних рад Волинської області, під час робочої поїздки до Волинської області 5 червня.

Під час наради, яка відбулася з керівництвом області, були порушенні питання децентралізації. Присутні змогли обговорити проблемні моменти, які існують в області і запропонувати можливі шляхи вирішення. Зустріч проходила у жвавій дискусії.

У контексті впровадження реформи децентралізації, Міністр навела приклади її впровадження, які не залежать від внесення змін до Конституції України. Зокрема, розповіла про законопроекти, які розглядаються наразі в Парламенті, у сфері спрощення процедур надання адмінпослуг з реєстрації нерухомості та бізнесу. А саме, запропоновані в цих документах новели нададуть право проводити такі дії органам місцевого самоврядування, нотаріусам, відповідним банківським установам, держвиконавцям (накладення та припинення обтяжень речових прав на нерухоме майно).

«Кожна людина сама вирішуватиме, до кого зручніше їй буде звернутись за отриманням тієї чи іншої послуги»,- повідомила Ганна Онищенко.

Також під час візиту Міністр взяла участь у телепередачі «Актуальне інтерв'ю» на Волинській обласній державній телерадіокомпанії.