08.06.2015

5 червня відбулася робоча нарада під керівництвом заступника Міністра оборони України Юрія Гусєва щодо впровадження у вітчизняному оборонному відомстві стандартів НАТО.

За результатами заходу, в якому взяли участь представники структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, було затверджено два військових стандарти Міністерства оборони України на основі стандартів НАТО – STANAG 2920, STANAG 4926.

Затвердження вказаних стандартів у подальшому дозволить здійснювати закупівлю та забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України якісними засобами захисту та обмундируванням, зокрема захисними окулярами, бронежилетами, шоломами тощо.

«Цей крок має надзвичайну важливість в першу чергу для особового складу, залученого до участі в антитерористичній операції», – підкреслив Юрій Гусєв.

Заступник Міністра оборони України наголосив на необхідності інтенсифікації впровадження в сфері оборони України передового досвіду країн-членів НАТО та поставив відповідні завдання.