09.06.2015

На цьому наголосив заступник Міністра інфраструктури Юрій Васьков під час зустрічі, присвяченій обговоренню проекту Закону «Про внутрішній водний транспорт», що відбулася в Американській торговій палаті 8 червня. В дискусії взяли участь представники українського та міжнародного бізнесу, профспілок і Федерації роботодавців транспорту, а також представники профільних комітетів Міністерства та Верховної Ради України.

Учасники обговорення погодилися в існуванні нагальної потреби відновити ефективність річкових шляхів в Україні, що відкриє можливості для покращення інвестиційного клімату та залучення портових операторів і гравців ринку річкової галузі до формування спільної стратегії її розвитку та створення плану робіт із поглиблення дна Дніпра.

«Протягом останніх двадцяти років річкова галузь була позбавлена належної уваги урядовців, тож зараз ми всі єдині в думці про те, що потрібно прибрати штучні перепони для її розвитку. Прийняття Закону «Про внутрішній водний транспорт» зараз якраз на часі, а всі гравці річкової галузі зацікавлені в його якнайскорішому запуску. Вже завтра на робочій зустрічі в Міністерстві разом з експертами та представниками бізнесу ми продовжимо обговорювати законопроект детальніше. Особливу увагу приділимо річковому збору, введення якого дозволить покрити поточні операційні витрати на утримання річкового транспортного комплексу. Я впевнений, що рішення, яке буде сприятливим для розвитку галузі, буде знайдене», - зауважив Юрій Васьков.

Заступник Міністра також підкреслив, що всі пропозиції та питання до проекту Закону «Про внутрішній водний транспорт», які Міністерство отримує від бізнес-спільноти та інших заінтересованих сторін, будуть враховані у процесі розробки остаточного варіанту документу.

Учасники зустрічі запланували зустрітися знов найближчим часом, аби обговорити та розв’язати всі спірні питання, пов’язані з нововведеннями, які закладені у проекті Закону. Очікується, що до кінця літа 2015 року його буде доопрацьовано та винесено на голосування у Верховній Раді.