09.06.2015

Територіальні органи Держгеокадастру у Херсонській області завершили інвентаризацію 174 ділянок загальною площею понад 3166 га земель прибережної території у межах Голопристанського та Скадовського районів.

У Скадовському районі площа 56 проінвентаризованих ділянок становить близько 1241 гектар. З них 180 га – переважно землі Тарасівської сільської ради – не надані в оренду та можуть бути запропоновані інвесторам. У Голопристанському районі спеціалісти землевпорядної служби здійснили інвентаризацію 118 ділянок площею 1925,3 гектара. З них, понад 800 га земель переважно Круглоозерської сільської ради – не надані в користування.

Зібрану інформацію землевпорядники передали до обласної державної адміністрації. Перелік інвестиційно привабливих ділянок, розташованих на узбережжі Голопристанського та Скадовського районів, розглядався робочою групою з питань реалізації концепції розвитку азово-чорноморського морського узбережжя Херсонської області.

Експерти визначили сім масивів рекреаційного призначення, які першочергово доцільно підготувати для інвестиційної діяльності.

На засіданнях відповідних комісій при облдержадміністрації буде  розглянуто можливість продажу прав оренди на зазначені ділянки на конкурентних засадах.

Після остаточного визначення об’єктів, що можуть бути сформовані як лоти, буде розпочато процедуру визначення виконавця земельних торгів.