09.06.2015

З метою підтримки українських вчених та наукових досліджень Міністерство освіти і науки України разом з CRDF Global створили резервний фонд для вчених та наукових досліджень України.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт від імені Міністерства подякував американським партнерам за співпрацю та підкреслив важливість підтримки глобальним фондом науковців.

Сергій Квіт у своєму зверненні до CRDF Global зазначив, що Україна має потужну систему вищої освіти і науки, яка впроваджує інноваційні технології та забезпечує модернізацію економіки, виробництва та суспільства в цілому.  Як повідомив Міністр, сьогодні країні необхідно вирішити  важливі завдання, що постали у зв’язку з тимчасово окупованою 7,8 відсотка української території. Серед вимушених переміщених осіб, яких налічується більш ніж 1,2 млн. з непідконтрольних українській владі територій, більше ста тисяч учених, викладачів університетів і шкільних вчителів, студентів. Також 26 університетів і науково-дослідних інститутів були переселені на підконтрольну українській владі територію, однак, всі їхні споруди, лабораторії, вся матеріально-технічна база  залишилися на непідконтрольній Уряду території.

Як підкреслив Міністр освіти і науки, саме в той час, коли на непідконтрольних українській владі територіях Донбасу здійснюється  руйнування промисловості, дуже важлива підтримка та співпраця з CRDF Global. За словами Сергія Квіта, наука, наукові дослідження та інновації можуть не тільки примирити людей, але також забезпечити поступове та впевнене відновлення країни.

Детальніше за посиланням: http://www.crdfglobal.org/news-and-events/press-room/news/a-statement-from-serhiy-kvit-ukraine's-minister-of-education-and-science#sthash.LOqFi0w9.dpuf