09.06.2015

8-10 червня відбудеться робочий візит Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка до Сполучених Штатів Америки.

До делегації входить Міністр фінансів України Наталія Яресько.

У рамках візиту передбачаються зустрічі Арсенія Яценюка з керівництвом Сполучених Штатів.

Глава Уряду зустрінеться з лідерами американського Конгресу, серед яких Спікер Палати представників Конгресу США Джон Бейнер, представники Демократичної і Республіканської партій.

Арсеній Яценюк прийме заступника Генерального секретаря ООН Джеффрі Фелтманна.

Заплановані зустрічі з Міністром енергетики США Ернестом Монізом та Міністром фінансів США Джейкобом Лью.

Українська делегація проведе переговори з керівництвом Міжнародного Валютного Фонду, зокрема запланована зустріч Глави Уряду України з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

Відбудеться також зустріч Арсенія Яценюка з представниками української громади. Прем’єр-міністр України виступить на глобальному форумі Американського єврейського комітету (АЄК).

Економічна та фінансова складова запланованих переговорів  стосуватиметься актуальних питань співпраці з МВФ та іншими міжнародними інституціями й заохочення подальшої підтримки України з боку її партнерів. Серед іншого, йтиметься про підготовку до українсько-американської інвестиційної конференції, запланованої 13 липня 2015 року у Вашингтоні.

Політичний порядок денний переговорів включатиме питання посилення міжнародної солідарності навколо територіальної цілісності та безпеки України.