10.06.2015

З початку 2015 року у Рівненській області на земельних торгах продано 15 земельних ділянок загальною площею 3,834 гектара. Під час аукціонів загальна  вартість наділів зросла у 2,06 раза та склала 1,17 млн. гривень. Також з початку року фахівці органів земельних ресурсів та місцевого самоврядування  на конкурсних засадах реалізували права оренди 27 ділянок загальною площею 170,9 га, загальна річна орендна плата за які за результатами торгів збільшилася  у 10 разів та склала 4,74 млн. гривень.

«У цьому році землевпорядники провели торги з продажу прав оренди 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею 156,87 га, загальна річна орендна плата за які становить 1,06 млн. гривень», – зазначає в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко.

У червні на Рівненщині до продажу планується виставити 20 земельних ділянок та прав на них.

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».