10.06.2015

З 8 червня Південно-Західна залізниця надає допомогу Державній службі з надзвичайних ситуацій України у гасінні пожежі, що виникла на території нафтобази в селі Крячки Київської області.

Залізничники одними з перших долучилися до ліквідації цієї масштабної пожежі. У ліквідації полум’я на нафтобазі задіяні техніка та особовий склад 5 пожежних поїздів Південно-Західної залізниці.

На жаль, у цій пожежі постраждали четверо пожежників-залізничників. У момент гасіння їх накрило вибуховою хвилею. Двох залізничників наразі шпиталізовано, ще двом надано медичну допомогу, але від госпіталізації вони відмовилися. Ще один працівник пожежного поїзду не виходить на зв'язок.

Працівники пожежної охорони Південно-Західної залізниці досить часто і безвідмовно виїжджають на місце надзвичайних подій на підтримку підрозділів ДСНС, адже пожежний поїзд здатен швидко загасити вогонь.

Нагадаємо, за інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій України, о 17 год. 29 хв. 8 червня на території нафтобази ТОВ «Побутрембудматеріали» у смт. Глеваха по вул. Південна Васильківського району Київської області сталася пожежа резервуару з паливом об’ємом 900 куб. м. з наступним поширенням вогню на поруч розташовані резервуари з бензином.

Гасіння пожежі досі триває.