10.06.2015

Концепцію інформаційної безпеки, яку розробляє Експертна рада при Мінінформполітики обговорюватимуть як з українськими, так і закордонними фахівцями. Про це сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду повідомив Міністр інформаційної політики Юрій Стець.

«Важливо, щоб цей документ ми обговорили з суспільством», - підкреслив Міністр  і додав, що вже цього тижня почнуться обговорення документа в регіонах країни.

«Ми проговоримо документ для того, щоб почути думку не лише в столиці, а й в регіонах, почути які думки і бачення мають на місцях», - зазначив Юрій Стець.

Своєю чергою співголова Експертної ради  з розробки Концепції інформаційної безпеки та з питань розвитку інформаційного простору Сергій Даниленко підкреслив, що оцінку документу дадуть і зарубіжні партнери, зокрема з ОБСЄ, з НАТО.

Сергій Даниленко також зазначив, що мета Концепції забезпечення інформаційного суверенітету. «Концептуально документ складається з двох частин: сталий  розвиток національного інформаційного простору та захист інформаційного простору від зовнішніх та внутрішніх загроз», - підкреслив він.