10.06.2015

Під час брифінгу в Будинку Уряду Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі роз’яснив ситуацію із забезпеченням ліками хворих на ВІЛ\СНІД.

За його словами, станом на 05.06.2015 р. ТОВ «Вектор Фарма», як переможець тендерів державних закупівель 2014 року за деякими централізованими лікувальними програмами, не в повному обсязі виконало умови договорів, укладених з МОЗ України, в тому числі й за напрямом «Централізована закупівля медикаментів для антиретровірусної терапії дорослих, підлітків і дітей».

«Поставка ліків очікується 22 червня. А для того, щоб постачальнику нічого не завадило виконати договір, МОЗ тримає постійний зв'язок як з представниками дистриб’ютора – компанії «Вектор Фарма», так і з індійським виробником закуплених ліків. За наданою ТОВ «Вектор Фарма» інформацією, частину товару буде поставлено найближчим часом, а частина товару ще завозиться на територію України», - розповів Олександр Квіташвілі.

Він також повідомив, що до нині в лікувальних закладах достатньо препаратів, аби не переривати терапію для пацієнтів, хворих на ВІЛ\СНІД, до нових поставок.