10.06.2015

Міністр оборони України Степан Полторак під час перебування на місці локалізації пожежі, що сталася у Васильківському районі Київської області, зазначив, що на військовому аеродромі, який знаходиться біля місця пожежі протягом доби вживаються різні запобіжні заходи на випадок ускладнення ситуації.

«Наразі на аеродромі знаходиться протипожежний резерв. З боку сховищ, де знаходиться пальне є захисний вал. Техніка для захисту частини знаходиться в готовності. Проводяться різні запобіжні заходи, вирублено ліс, підтягуються протипожежні танки на випадок погіршення ситуації.

Евакуація набоїв зі сховищ  розпочалася вчора ввечері. На даний час найближчі до пожежі сховища повністю евакуйовані. На інших проводиться відповідна робота. Всі необхідні сили і засоби для локалізації пожежі на території частини в наявності , задіяні резерви більше 100 чоловік особового складу. Крім того, техніка, що знаходиться на території військової частини, у тому числі й авіаційна техніка, приведена в готовність на випадок небезпеки й готова евакуюватися звідти. Тобто всі роботи проводяться планово», – сказав під час свого спілкування з представниками мас-медіа очільник оборонного відомства України.