10.06.2015

У зв’язку зі скаргами військовослужбовців на наявні у Збройних Силах України повсякденні набори сухих продуктів, Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак поставив завдання підрозділам Міністерства оборони України та “Волонтерському десанту” розробити та максимально адаптувати склад повсякденного набору сухих продуктів до фізіологічних потреб військовослужбовців в основних харчових речовинах, а також енергетичній цінності, забезпечити його безпечність та якість, які б дали змогу використовувати його понад трьох діб.

Директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України Андрій Верба запропонував модель співпраці між волонтерами, медичною службою та санітарно-епідеміологічною службою Міністерства оборони. Крім того, було акцентовано увагу на важливість питання якісного харчування військовослужбовців у польових умовах і відповідно підтримання боєздатності підрозділів Збройних Сил України.

З цього питання у Центральному санітарно-епідеміологічному управлінні була проведена нарада за участю профільних фахівців санітарно-епідеміологічної служби Міністерства оборони України, “Волонтерського десанту” та представників однієї з фірм, що розробляє новітній склад повсякденного набору сухих продуктів.

Під час наради начальник Центрального санітарно-епідеміологічного управління Міністерства оборони України Сергій Литовка зазначив: “У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України, за якою на теперішній час здійснюється харчування військовослужбовців, термін вживання продуктових наборів сухих продуктів не повинен перевищувати 3 діб. У той же час є нагальна потреба значного покращення раціону, а також забезпечення належного харчування протягом більш тривалого періоду, спираючись на досвід провідних армій світу”.

Тимчасово виконуючий обов’язки головного гігієніста Міністерства оборони України Сергій Моргун звернув увагу на те, що вперше за часів незалежності України військовослужбовці зможуть отримувати першу страву у повсякденному наборі сухих продуктів в польових умовах під час маневрів, на навчаннях та у таборах.

Ольга Ларіна, керівник ТОВ “Авіка”, один з розробників новітніх наборів продуктів, повідомила, що для комплектування наборів буде застосовуватись нове упакування для першої та другої страв з ламістеру (алюмінієвої фольги заламінованої поліпропіленом), що дозволяє у відмінності від жерстяної банки краще зберігати якості фасованих продуктів.

«Це вже сьомий варіант розробки повсякденних наборів сухих продуктів для військовослужбовців. Те, що здавалось досить простим – виявилось доволі складним. Оскільки довелось повністю з нуля розробляти весь склад наборів. На теперішній час їх п’ятнадцять. Є окремі набори для сніданку, обіду та вечері, страви різні та дозволяють уникнути повторюваності протягом тижня. Це є нашим значним досягненням. У тісній співпраці з Центральним санітарно-епідеміологічним управлінням Міністерства оборони України, були проведені безліч лабораторних досліджень, які дозволили у кінцевому підсумки визначити оптимальний склад раціонів наборів для харчування у польових умовах», – зазначила Діана Петреня, представник “Волонтерського десанту”.

Саме співпраця волонтерів, Військово-медичного департаменту та Центрального санітарно-епідеміологічного управління Міністерства оборони України дозволила у найкоротші терміни розробити та надати на погодження новітній склад повсякденних наборів сухих продуктів.