10.06.2015

Міністерство культури розпочинає серію вікі-вишколів для працівників національних музеїв і заповідників. Перший тренінг зі створення та редагування статей, а також додавання фотографій для Вікіпедії відбувся у Національному заповіднику «Софія Київська» для працівників музеїв «Золоті ворота», «Кирилівська церква», «Андріївська церква», дослідників Софійського собору, працівників заповідника. Заняття провели член правління громадської організації «Вікімедіа Україна» Ілля Корнійко, виконавчий директор Наталія Тимків та волонтер Віра Моторко.

Серія навчань зі створення статей для Вікіпедії продовжиться у Національному музеї історії України та Києво-Печерському історико-культурному заповіднику.

Міністерство культури спільно з Вікімедіа-Україна проводить такі тренінги як підготовку до конкурсу «Українські пам’ятки Криму», який буде оголошений ближчим часом. Метою конкурсу є створення та поширення інформації про культурну спадщину Криму в українському сегменті Вікіпедії.

Довідково

«Вікіпедія» – це вільна он-лайн енциклопедія, один із проектів некомерційної організації Wikimedia Foundation, Inc. Цей проект існує на майже трьохсот мовах світу. Розділ Вікіпедії українською мовою входить до двадцятки найбільших розділів. Розвитком українського сегменту займається громадська організація «Вікімедіа Україна».