11.06.2015

З метою забезпечення прозорої роботи Міністерства інфраструктури та надання можливості громадськості відслідковувати та контролювати виконання планів відомство розробило та оприлюднило дорожню карту реформи автотранспортної галузі. Це план роботи профільного департаменту Міністерства з чітко окресленими проблемами, конкретними кроками та механізмами їх вирішення і термінами виконання.

Дорожня карта щодо автотранспортної галузі була презентована та схвалена на засіданні транспортного комітету Верховної Ради 20 травня 2015 року. Наразі документ оприлюднений на офіційному сайті Міністерства для обговорення з громадськістю та профільними асоціаціями. Допрацьована карта з урахуванням усіх побажань та пропозицій буде доступна в онлайн-режимі на постійній основі. Таким чином, усі бажаючі зможуть дізнатися, над чим наразі працюють в Міністерстві та вчасно проконтролювати роботу посадовців.

«Ця дорожня карта виникла не в результаті наказу керівництва чи примхи громадськості. Це важливий інструмент і європейська практика, коли влада пліч-о-пліч з громадянами та бізнес-спільнотою працює над реалізацією спільної стратегії розвитку країни. Дорожня карта по автотранспортній галузі - ще один крок до повної відкритості Міністерства та чіткий план дій у цьому напрямку», - прокоментував  нововведення директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Роман Хміль.