11.06.2015

Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями. Обстановка у зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою.

Учора російські найманці обстрілювали блокпост «Мар`їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Бойовики вели вогонь з мінометів. Українські військові відкрили вогонь у відповідь. Постраждалих серед військовослужбовців немає.

Незаконні збройні формування продовжували активно використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових. Загалом учора в межах Донецької та Луганської областей прикордонними нарядами та підрозділами ЗСУ зафіксовано політ 30 безпілотників.

У контрольному пункті «Зайцеве» прикордонний наряд виявив підроблену перепустку. Її намагалася використати жителька Донецька. Жінку передали співробітникам МВС для з’ясування всіх обставин.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу затримано 6 транспортних засобів, які перевозили більше 6 тонн продуктів харчування, побутової хімії та квітів. Належних документів на вантаж не було. Крім того, автівки намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі їх передали представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.