11.06.2015

Новообраний Предстоятель Української автокефальної православної церкви Митрополит Макарій здійснив робочу поїздку у зону проведення АТО. Представники цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, що на Артемівському напрямку організували зустріч Митрополита Макарія з воїнами, які лікуються у зведеному військово-медичному загоні.

Під час зустрічі з хворими Митрополит Макарій помолився за їхнє найшвидше одужання та побажав Україні миру.

«Я побачив справжніх героїв, які захищають нашу Україну, і сказав кожному з них, що ми щонеділі в Андріївській церкві в Києві спільно молимося за тих, хто мужньо стоїть на полі бою, за тих хто в лікарнях лікуються, за тих хто перебуває у полоні. Нехай наша армія стає могутньою», – зазначив Предстоятель Української автокефальної православної церкви.

Також Митрополит Макарій поспілкувався з військово-медичним персоналом загону та передав їхньому командиру на потреби закладу фінансову пожертву від вірян.

Як повідомив начальник групи цивільно-військового співробітництва на Артемівському напрямку, у зведеному військово-медичному загоні зараз проходять лікування близько 50 військовослужбовців, які отримали легкі поранення на полі бою чи отримали незначні травми або мають певні загострення хронічних хвороб.

У зоні АТО Митрополит Макарій планує зустрітися й з іншими військовослужбовцями, які захищають українську землю на Донбасі.