12.06.2015

У рамках робочого візиту до Республіки Польща Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів окремі зустрічі з Маршалком Сейму Радославом Сікорським та Маршалком Сенату Богданом Борусевичем.

Міністр детально поінформував про поточну ситуацію на Сході України в контексті реалізації Мінських домовленостей, а також хід впровадження системних реформ у нашій державі.

Польською стороною було підтверджено незмінну підтримку України в протистоянні російській агресії, наголошено на важливості збереження єдиної позиції Європейського Союзу, зокрема в питанні санкцій щодо Росії, яка продовжує дестабілізувати ситуацію в окремих районах Донецької і Луганської областей та в Криму.

Павло Клімкін подякував Радославу Сікорському та Богдану Борусевичу за їхній особистий внесок у зміцнення стратегічного партнерства з Україною, у тому числі через активізацію міжпарламентського виміру співробітництва.

Сторони відзначили, що незалежно від змін на внутрішньополітичній сцені Польщі, стратегічна лінія на поглиблення добросусідських відносин з Україною та підтримку європейського вибору нашої держави залишатиметься без змін.