12.06.2015

11 червня відбулося перше засідання Урядової комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 8 червня цього року в Київській області. Комісія була утворена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 червня 2015 року №583-р. Участь у засіданні взяли голова Урядової комісії – очільник ДСНС Микола Чечоткін, представники центральних та місцевих органів влади, організації, що входять до складу комісії.

Під час наради учасники обговорили питання, що стосуються етапів ліквідації надзвичайної ситуації: від моменту надходження сигналу до Служби порятунку по цей час. Також визначили подальші заходи з ліквідації пожежі та питання надання допомоги сім’ям загиблих та постраждалих під час ліквідації надзвичайної ситуації, реабілітації та лікування осіб, які залучені до ліквідації пожежі.

Голова ДСНС Микола Чечоткін проінформував присутніх про ситуацію щодо ліквідації пожежі станом на 17 год. 11 червня.

«Наразі горить три ємності об’ємом 800 куб. м. Триває гасіння ємностей пінними генераторами та охолодження лафетними стволами. Здійснюється підготовка до відкачування пального з розгерметизованих ємностей. До ліквідації пожежі залучені сили ДСНС, МВС, Міністерства оборони, Нацгвардії, Міністерства охорони здоров’я. Всі працюють цілодобово і роблять все можливе задля ліквідації пожежі», - зазначив Голова Служби.

За результатами засідання були визначені подальші пріоритетні напрямки роботи всіх служб, що залучені до ліквідації пожежі на найближчий період.