12.06.2015

У Сумській області 648 учасників антитерористичної операції отримали дозволи на розробку документації щодо відведення близько 525 га земель. Для індивідуального будівництва виділено понад 23 га здебільшого на території Шостської та Конотопської міських рад. Для ведення особистого селянського господарства військовослужбовцям надано дозволи про відведення близько 482 га земель у межах Роменського, Тростянецького та Лебединського районів.

Усього на Сумщині від учасників АТО до фахівців органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування надійшло 987 клопотань про надання їм земельних ділянок. З них, до Головного управління Держгеокадастру у області – 541 звернення щодо відведення ділянок для ведення особистого селянського господарства та для садівництва. На відповідні звернення землевпорядники видали 419 дозволів на розробку документації із землеустрою на площу близько 505 гектарів.

Найбільше земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності було виділено у Сумському, Лебединському, Роменському та Тростянецькому районах Сумщини.

«Задля інформування громадськості про хід виділення земельних ділянок учасникам АТО в області ми щотижнево оприлюднюємо інформацію про кількість наданих військовослужбовцям земельних наділів», – зазначила керівник землевпорядної служби Сумщини Валентина Пелих.

Протягом останнього тижня до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області надійшло 25 клопотань від учасників АТО про виділення їм земельних ділянок, на які видано 25 рішень про відведення земель.