12.06.2015

У Держкомтелерадіо затверджено план заходів, спрямованих на виконання завдань Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки. Відповідний наказ підписав Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Планом передбачено забезпечити до кінця 2015 року доступ Національного агентства з питань запобігання корупції до інформаційної бази даних Держкомтелерадіо. Також відомство планує створити можливості для внесення повідомлень про корупцію через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт, засоби електронного з’вязку. З метою розширення практики внесення викривачами повідомлень про корупцію буде проведена інформаційна кампанія.

Крім того, Держкомтелерадіо проведе інформаційну кампанію щодо нового порядку подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та здійснюватиме супровід у Верховній Раді України проекту закону щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних.

З повним текстом наказу можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=120790&cat_id=9456