12.06.2015

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною.

Російські найманці продовжували порушувати режим припинення вогню. Протягом доби вони 5 разів обстрілювали блокпост «Золоте», на якому несуть службу прикордонники спільно з військовослужбовцями ЗСУ. Терористи використовували гранатомети, АГС, міномети та стрілецьку зброю. У відповідь українські військові відкрили вогонь та змусили ворога відступити. Постраждалих серед військовослужбовців немає.

Крім того, бойовики з мінометів та стрілецької зброї вели вогонь по блокпосту «Майорське».

Незаконні збройні формування активно використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових. Загалом в межах Донецької та Луганської областей прикордонними нарядами та підрозділами ЗСУ зафіксовано політ 28 безпілотників.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу затримано 16 транспортних засобів, які перевозили майже 40 тонн продуктів харчування та напоїв. Автомобілі слідували без належних документів на підконтрольну незаконним збройним формуванням територію в об'їзд контрольлних пунктів. Дані транспортні засоби передані співробітникам МВС для прийняття правового рішення.