12.06.2015

9-10 червня Голова Державної служби України з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Аслан Омєр Киримли відвідав Херсонську область. Робоча поїздка розпочалася із ознайомлення з роботою контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї, щоб на місці побачити усі ті проблеми, з якими стикаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства.

За словами очільника Держслужби, існують проблеми, які слід вирішувати.

«За результатами моніторингу слід визнати, що існує певний комплекс завдань щодо покращення умов для громадян на контрольних пунктах пропуску адмінкордону Херсонської області та АР Крим. Нам з колегами з Уряду тут є над чим попрацювати, тому що багаточисельні нарікання з боку громадян щодо облаштування контрольних пунктів є цілком обґрунтованими. Особливо зараз, коли в літній сезон багато наших громадян мають потребу відвідати своїх родичів подорожуючи з дітьми. Наш обов'язок запропонувати їм сервіс належної якості».

Крім того, Аслан Омєр Киримли повідомив про відсутність освітлення, комфортних місць очікування, що відповідають санітарно-гігієнічним нормам, а також підкреслив необхідність оновлення державної символіки України в контрольних пунктах. У деяких контрольних пунктах пропуску ситуація відрізняється в кращій бік, наприклад, у смт. Каланчак Херсонській області.

Під час поїздки Аслан Омєр Киримли провів зустрічі з Головою Херсонської ОДА Андрієм Путіловим, керівництвом територіальних органів ДФС, СБУ, Державної прикордонної служби, а також представниками громадських організацій. В ході обговорення визначено низку пріоритетних питань, які органам державної влади необхідно разом вирішити найближчим часом.