12.06.2015

У зв’язку з затвердженням складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (надалі – Конкурсна комісія), згідно з пунктом 17 Положення про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (надалі – Положення) та пунктом 2 Регламенту роботи конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 170, Конкурсна комісія розпочинає свою роботу.

Повторно повідомляємо, що перше засідання Конкурсної комісії призначено на 11 червня 2015 р. о 17 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. Грушевського 12/2, Будинок Уряду, зал засідань урядових комітетів (8-й поверх).

Додатково повідомляємо, що для участі у конкурсі кандидат на посаду члена Національного агентства з питань запобігання корупції (надалі – Національне агентство) протягом 15 днів має подати документи, перелік яких визначено Положенням, за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2.

Кандидат на посаду члена Національного агентства може подати також додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і ділової репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).