15.06.2015

За дорученням Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та на виконання наказу від 26.05.2015 № 1668 «Про придбання спортивного обладнання та інвентарю довгострокового використання, необхідного для підготовки спортсменів національних збірних команд з олімпійських видів спорту до участі у змаганнях міжнародного рівня і забезпечення їх участі в таких змаганнях, яке планується придбати у 2015 році», 08 червня 2015 року управлінням «Укрспортзабезпечення» було проведено засідання комітету з конкурсних торгів.

За результатами засідання Комітету з конкурсних торгів, прийнято рішення про затвердження Річного плану закупівель на 2015 рік. У відповідний план, зокрема, включено закупівлю повного комплекту сучасного гімнастичного і легкоатлетичного обладнання для українських олімпійців та інші спортивні вироби. Очікувана вартість закупівель в рамках комплексного оновлення спортивного інвентарю для потреб збірних команд України - становить 17 млн. 437 тис. грн.

Відповідно до вимог статті 4 Закону України «Про здійснення державних закупівель», «Укрспортзабезпечення» направило Річний план закупівель на 2015 рік до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, як уповноваженого органу виконавчої влади з координації закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Наразі документи опрацьовуються та мають бути невдовзі оприлюднені на спеціалізованому веб-порталі «Державні закупівлі».