16.06.2015

У Вінницькій області від надання адміністративних послуг державними кадастровими реєстраторами з початку 2015 року до місцевих бюджетів всіх рівнів надійшло 1,3 млн гривень. Сумарно тероргани Держгеокадастру області у поточному році зареєстрували 45 779 заяв в Національній кадастровій системі. Кошти, що надійшли від надання адміністративних послуг направлені до місцевих бюджетів та будуть використанні на розвиток територіальних громад.

«На Вінниччині органи Держгеокадастру оперативно реагують на запити громадян та намагаються якомога ефективніше надавати передбачені законодавством адміністративні послуги. Із зареєстрованих з початку року 45 442 заяв відпрацьовано близько 99 %. Наша діяльність дозволяє заробляти для місцевих бюджетів кошти, які їм так необхідні», – зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак.

Також фахівці управління та територіальних органів Держгеокадастру у Вінницькій області опрацювали та надали 66 967 відповідей на запити юридичних і фізичних осіб. Основні питання, що порушувалися, – наявність у власності та користуванні земельних ділянок.