16.06.2015

Незалежна Група Макроекономічного Аналізу та Прогнозування (IMFGroup) за сприяння Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру України анонсує проведення серії круглих столів із залученням широких експертних кіл, які безпосередньо будуть впливати на хід земельної реформи в Україні.

18 червня 2015 року відбудеться перший круглий стіл на тему «Чотири етапи земельної реформи в Україні: очікувані і фактичні результати. Узагальнення досвіду та аналіз наслідків».

Початок заходу о 17:00.

Адреса: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3, конференц-зала Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Акредитація: (044) 244-82-53, (044) 249-96-89, press@land.gov.ua.

ДОПОВІДАЧІ:

1.   Гайдуцький Павло Іванович – д.е.н., професор, академік НААН, директор Інституту стратегічних оцінок.

2.   Кулинич Павло Федотович – д.е.н., юридичний радник Проекту USAID «АгроІнвест», завідувач відділу проблем аграрного, земельного та екологічного права.

3.   Мартин Андрій Геннадійович – д.е.н., завідувач кафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України, член асоціації «Земельна спілка України».

В обговоренні візьмуть участь землевласники, представники Світового банку, Єврокомісії, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Мінагропроду, члени комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин, експерти