16.06.2015

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, Перший заступник голови ОДА Іван Крисак, народний депутат Тарас Юрик, начальник УМВС у Тернопільській області Олександр Богомол,  начальник управління СБУ в Тернопільській області Олексій Ушанов перевірили хід будівництва фортифікаційних споруд на Сході України.

У рамках робочої поїздки вони побували на Луганщині – у Попасній, на її крайніх рубежах та у Золотому, де тернопільські будівельні компанії зводять захисні споруди. Генеральні підрядники – три тернопільських компанії та близько десяти допоміжних.

«В районі Попасної мають звести чотири захисних споруди. Три із них 11 червня вже здали, -  констатував Голова обласної державної адміністрації Степан Барна. - Через періодичні обстріли бойовиками будівництво останньої затягується. Хочу наголосити, що фортифікаційні споруди якісні, зроблені відповідно до норм Міноборони і, я переконаний, врятують не одне життя».

За словами очільника Тернопільщини, уже спорудили 16,5 кілометрів «Тернопільської стіни», яка не дозволить терористам просуватися вглиб нашої країни.

«Ми зробили таке вперше і перші на всі області, показуючи приклад для інших міст держави», – наголосив Степан Барна.

Проінспектували керівники області і роботу тернопільських правоохоронців  у зоні АТО. Загалом, будівництво захисних споруд перебуває під постійною охороною правоохоронців. Більшість з них – з Тернопільщини.

«Я вдячний всім, хто робить внесок у зміцнення обороноздатності нашої країни, - зазначив очільник Тернопільщини. – Генеральні підрядники будівельних робіт  – три тернопільських компанії та близько десяти допоміжних. Сумлінно та добросовісно виконують усі поставлені завдання і наші правоохоронці. Вірю, що внесок кожного з них – це ще один крок до наближення перемоги!»