16.06.2015

З метою забезпечення прозорої роботи Міністерства інфраструктури та надання можливості громадськості відслідковувати та контролювати виконання намічених планів відомство розробило та оприлюднило дорожню карту реформи дорожньої галузі. Це план роботи профільного департаменту Міністерства з чітко окресленими проблемами, конкретними кроками та механізмами їх вирішення і термінами виконання.

«Ця вже друга дорожня карта нашого департаменту. Для нас дуже важливо, щоб наші плани дій були узгоджені з очікуваннями громадян та потребами бізнес-спільноти. План дій по дорожній галузі - це черговий крок до повної відкритості Міністерства та чітке бачення того, де ми зараз і куди рухаємося», - прокоментував нововведення директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури Роман Хміль.

Дорожня карта по автотранспортній галузі буде презентована на черговому засіданні транспортного комітету Верховної Ради. Наразі, документ оприлюднений на офіційному сайті Міністерства для обговорення з громадськістю та профільними асоціаціями.

Допрацьована карта з урахуванням усіх побажань та пропозицій буде доступна в онлайн-режимі на постійній основі. Таким чином, усі бажаючі зможуть відслідковувати, над чим наразі працюють в Міністерстві та вчасно проконтролювати роботу посадовців.